Biofeedback és Neurofeedback Tanfolyamok

Egyesületünk, az elmúlt évek képzési tapasztalatai alapján összeállított Biofeedback alaptanfolyamot és Neurofeedback alaptanfolyamot hirdet meg. A biofeedback és neurofeedback specifikus tudás mellett, szakképzett oktatók segítségével a szükséges anatómiai, élettani és neuropszichológiai ismereteket is elsajátíthatják. Az alaptanfolyamokra további kurzusok és workshopok épülnek. Képzéseink Hivatalos Felnőttképzések : B/2020/003786 

Neurofeedback Alaptanfolyam

A Neurofeedback tanfolyam fő célja, hogy a leendő trénerek elsajátítsák a neurofeedback tréning elméleti és tudományos hátterét, az Amplitúdó tréning (Frequency Band Training) módszertanát, állapotfelmérését és komplex kiértékelést, továbbá a megfelelő tréning protokoll kiválasztását.

A tanfolyam hossza: 5 nap

Legközelebbi tanfolyam időpontja: 2022.09.17-18 (szombat-vasárnap), 09.24-25 (szombat-vasárnap), 10.01 (szombat)

Megszerezhető tanusítványok: Hivatalos Felnőttképzési tanusítvány és OBNE tanusítvány

Részletek hamarosan!

Felnőttképzési nyilvántartási szám: B/2020/003786

A tanfolyam szervezője:
Országos Biofeedback és Neurofeedback Egyesület

További kérdésekkel forduljanak hozzánk a neurofeedbacktanfolyam@gmail.com címen.

neurofeedback tanfolyam

Biofeedback Alaptanfolyam

A Biofeedback tanfolyam célja, hogy a leendő trénerek elsajátítsák a biofeedback elméleti és tudományos hátterét, képesek legyenek önállóan állapotfelmérést (Stressz profil) végezni, majd  a legmegfelelőbb biofeedback technikát kiválasztani és alkalmazni.

A tanfolyam hossza: 3 nap

Legközelebbi tanfolyam időpontja: 2022.03.20  (vasárnap) – 03.26-27  (szombat-vasárnap)

Megszerezhető tanusítványok: Hivatalos Felnőttképzési tanusítvány és OBNE tanusítvány

Részletek hamarosan!

Felnőttképzési nyilvántartási szám: B/2020/003786

A tanfolyam szervezője:
Országos Biofeedback és Neurofeedback Egyesület

További kérdésekkel forduljanak hozzánk a biofeedbacktanfolyam@gmail.com címen.

biofeedback tanfolyam

Oktatóink

Dr. Czöndör Katalin

 (PhD., neurobiológus)

Dr. Németh Nándor

 (PhD., neuropszichológus)

Neurofeedback Egyesület - Pácsa Szilvia dr.

Dr. Pácsa Szilvia

 (szülész-nőgyógyász szakorvos)

Neurofeedback Egyesület - Kisné Hullán Gabriella

Kisné Hullán Gabriella

(gyógypedagógus – pszichopedagógus MSc)

Neurofeedback Egyesület - Horváth Eszter

Horváth Eszter

(fizioterapeuta MSc, doktorandusz)

MAGYARORSZÁGON ELÉRHETŐ NEUROFEEDBACK KÉPZÉSEK

Egyesületünk hitvallása a biofeedback és neurofeedback módszer terjedésének és szakmai támogatásának megsegítése. Egyesületünk 2019 óta indít hivatalos felnőttképzést, amplitúdó módszertant tanítva. Hazánkban pillanatnyilag a következő tanfolyamokon lehet trénerré válni:

ILF módszertanú képzés: