Biofeedback tanfolyam

– alaptanfolyam kezdőknek –

A három napos tanfolyamon a résztvevők megismerik a biofeedback módszertant, elsajátítják a biofeedback tréning végzéséhez szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket. Megismerkednek az emberi szervezet akut és krónikus stresszreakcióival, megtanulják megmérni és az eredmények alapján egymástól elkülöníteni, értékelni azokat. Elsajátítják az alapvető biofeedback módszereket a gyakorlatban.

A tanfolyam elvégzésével a tréner képes lesz önállóan a stresszprofil felvételére, kiértékelésére. Biofeedback kezelési terv és cél felállítására, majd a megfelelő biofeedback tréning alkalmazására.

A tanfolyam hossza: 3 nap

Megszerezhető tanúsítványok: Hivatalos Felnőttképzési tanúsítvány és OBNE tanúsítvány, Semmelweis Egyetem akkreditáció

Felnőttképzési nyilvántartási szám: B/2020/003786

OFTEX és Semmelweis Egyetem akkreditációs száma: SE-TK/2022.II/00008

A tanfolyam szervezője: Országos Biofeedback és Neurofeedback Egyesület

Biofeedback tanfolyam SOTE akkreditált
neurofeedback Hivatalos felnőttképzés:
biofeedback tanfolyam

A képzés tartalma:

Első képzési nap:

• Biofeedback tréning általános bemutatása, a képzés menetének és követelményeinek ismertetése
  • Az idegrendszer anatómiája és működésének alapjai
  • Emberi szervezet és a stressz
  • Biofeedback kialakulásának története napjainkig

Második képzési nap:

• Biofeedback módszertanok és eszközök
  • Anamnézis felvétele
  • Stresszprofil felvétele
  • Stresszprofil kiértékelése
  • Biofeedback kezelési terv és cél

Harmadik képzési nap:

• Leggyakrabban alkalmazott biofeedback módszerek a gyakorlatban
  • Biofeedback alkalmazási területei és szakirodalmi megfontolásai
  • Kiegészítő terápiák és kompetencia határok
  • Írásbeli és gyakorlati vizsga

A képzés ideje alatt a gyakorláshoz biztosítjuk a professzionális biofeedback készülékeket.

Oktatóink

Dr. Czöndör Katalin

(PhD., neurobiológus)

Neurofeedback Egyesület - Pácsa Szilvia dr.

Dr. Pácsa Szilvia

(szülész-nőgyógyász szakorvos)

Neurofeedback Egyesület - Horváth Eszter

Horváth Eszter

(fizioterapeuta MSc, doktorandusz)

Legközelebbi tanfolyam időpontja: 2022.03.27  (vasárnap) – 04.02-03  (szombat-vasárnap)

Helyszín: Budapest belvárosa

Ára: 119 000 Ft

A képzés Budapest belvárosában kerül megrendezésre. A pontos címről a résztvevők 10 nappal a képzés indulása előtt értesülnek.

Az időpontok változásának jogát fenntartjuk.

Jelentkezés:

A JELENTKEZÉSI LAP innen letölthető, majd az biofeedbacktanfolyam@gmail.com címre küldjék vissza kitöltve.

LETÖLTÖM

A jelentkezési lap kitöltését, aláírását és annak visszaküldését követően számlát küldünk a megadott címre.

A regisztráció véglegesítésére a befizetett képzési díj bankszámlára történő megérkezésekor kerül sor.

A képzési díjról minden résztvevő számára számlát állítunk ki.

Kik vehetnek részt a tanfolyamon?

A tanfolyamon való jelentkezés és részvétel feltétele: olyan alapvégzettség, mellyel Önállóan is foglalkozhat kliensekkel.

Tehát valamilyen felsőfokú humán diploma szükséges. Azon belül is, pszichológus, orvos, szociálpedagógus, pedagógus, óvodapedagógus, mentálhigiénikus, gyógypedagógus, gyógytornász, logopédus, fejlesztő pedagógus stb. Amennyiben kérdése van azzal kapcsolatban, hogy az Ön alapvégzettsége megfelelő-e, nyugodtan írjon nekünk, a biofeedbacktanfolyam@gmail.com címre

Kérdése van? Küldjön nekünk üzenetet!