Támogatóink

Önkéntes segítőinken túl, egyre több cég és pályázati forrás segíti az Országos Biofeedback és Neurofeedback Független Egyesület munkásságát. Ezúton is köszönjük a támogatásaikat!

SalesAutopilot

A SalesAutopilot 100%-os kedvezménnyel támogatja az egyesületünket. Szoftverük segítségével lényegesen csökkent az adminisztrációs háttérmunkánk.

Turnhauser Panni

Turnhauser Panni segíti az egyesületünk munkáját mindenben ami WEB. Karbantartja, fejleszti, javítja itt-ott amikor kell, munkája mindig gyors és profi!

Ám munkássága nem áll meg ennyiben, tervez, alkot, fejleszt –  designt, arculatot, logót, webet, szóval ajánljuk őt szeretettel!

Számlázz.hu

A Számlázz.hu ingyenesen teszi elérhetővé számunkra a #profi szolgáltatáscsomag használatát.

Adatvédelem

Dr. Lanczki Szilvia segített az Országos Biofeedback és Neurofeedback Független Egyesület Adatvédelmi irányelveinek elkészítésében és tett javaslatot a tagjainknak arra vonatkozóan, hogy a hozzájuk forduló kliensek esetében milyen adatvédelmi szabályokat kell betartani.

Szakmai felkészültsége kiváló, munkája gyors és precíz. Ajánljuk szeretettel!