Országos Biofeedback és Neurofeedback Független Egyesület által szervezett program

ILF és amplitúdó módszertannal dolgozó trénerek részére

Neurofeedback Egyesület

A program célja, hogy a november 11-ei találkozón elkezdődött tudás átadását (egymás módszertanának megismerési folyamatait) folytassuk. Sok tévhit kering az interneten, célunk és elhivatottságunk mindezek tisztázása. A programon való részvételhez szakmai előképzettség szükséges. Nem elvárás sem egyesületi tagság, sem szakmai gyakorlat, tehát kezdő trénereket is szeretettel várunk, de ez a program kizárólag neurofeedback szakemberek számára szerveződik!

Edit megpróbálja a saját klientúráján keresztül bemutatni a két módszertan sajátosságait, valamint azok kiegészítő, akár egymásra irányuló hatásmechanizmusait.

Jelentkezz és tarts velünk ezen a programon, ahol szó lesz ILF-ről, Amplitúdóról valamint a két technika gyakorlatban történő alkalmazásáról.

Házigazda: dr. Skrek-Szappan Edit
Időpont: 2024. január 20. 9 óra