Országos Biofeedback és Neurofeedback Független Egyesület

Neurofeedback Egyesület

Egyesületünk, 2019 januárjában alakult meg. Az alapítótagok célja egy olyan közösség építése melyben a kollégák szakmai kapcsolataikat bővíthetik, segíthetik egymást, megoszthatják sikereiket és tapasztalataikat. Szükség esetén tudnak egymásnak tanácsot adni vagy szaktanácsadóként problémaspecifikusan mentorálhatják egymást.

Mit nyújt az Egyesület?

Keretein belül félévente megrendezésre kerülő konferenciákon vendégelőadók és témaspecifikus előadások hivatottak segíteni mindannyiunk tudásának bővítését és folyamatos aktualizálását.

Igény esetén kisebb, probléma vagy témaspecifikus kerekasztali ülések, esetmegbeszélések, team workingek,  a honlap belső felületén pedig a tagok számára elérhető tudástár és fórum nyújt támogatást.

Érdekvédelmi tevékenységünket az elmúlt évek tapasztalata alapján,  igyekszünk a trénereken túl a laikus közönség, a képzőintézmények és a forgalmazók felé is kiterjeszteni.

A holnapon Trénerkereső segíti a klienseket, hogy megtalálhassák az Egyesület által ajánlott, auditált szakembereket.

Tevékenységünkkel célunk a módszertani gyakorlatokat egységesíteni szakmai ajánlásokkal, ezzel növelve hazánkban a biofeedback és neurofeedback módszerek színvonalát.

Hogyan lehetnék Egyesületi Tag?

Kedves Kolléga!
Az Egyesületünk a már végzett Neurofeedback/Biofeedback trénerek közösségét hivatott építeni, így belépéshez  Neurofeedback/Biofeedback tréneri végzettség szükséges. Ha ezekkel rendelkezel, a következő eljárás során és az alábbi fájlokban tudod megadni a szükséges adataidat:

1. A tagsági díj

2000Ft/hó az Egyesületi tagsági díj. Ennek költségét az adott év hátralevő szakaszára (tárgy hót is beleszámítva) az Egyesület bankszámlájára kérjük elutalni. Az éves, rendes tagdíjat lehetőség van 2 egyenlő részben is utalni, ez esetben január 31. és június 30. a fizetési határidő.

Befizetés:

Név: Országos Biofeedback és Neurofeedback Független Egyesület ,

Számlaszám: 16200144-18561483 (új bankszámlaszám – 2024-től)

Közleménybe kérjük írja be: „Saját Név, tagdíj”

2. Kérjük hogy töltsed ki az alábbi kérdőívet, ebben tudod feltölteni az eeg biofeedback képesítésedet illetve megadni az alap adataidat.

A beküldött dokumentumok és az utalási díj beérkezését követően e-maiban elküldjük- a weboldal belső felületéhez való belépési kódot, valamint tájékoztatást arról is, hogy ha működtetsz weboldalt, milyen módon tudsz felkerülni auditált kollégák számára fenntartott, trénerkereső oldalunkra is.

Akik az OBNE munkáját segítik

Neurofeedback Egyesület - Kisné Hullán Gabriella