Országos Biofeedback és Neurofeedback Független Egyesület

Neurofeedback Egyesület

Egyesületünk, 2019 januárjában alakult meg. Az alapítótagok célja egy olyan közösség építése melyben a kollégák szakmai kapcsolataikat bővíthetik, segíthetik egymást, megoszthatják sikereiket és tapasztalataikat. Szükség esetén tudnak egymásnak tanácsot adni vagy szaktanácsadóként problémaspecifikusan mentorálhatják egymást.

Mit nyújt az Egyesület?

Keretein belül félévente megrendezésre kerülő konferenciákon vendégelőadók és témaspecifikus előadások hivatottak segíteni mindannyiunk tudásának bővítését és folyamatos aktualizálását.

Igény esetén kisebb, probléma vagy témaspecifikus kerekasztali ülések, frissen végzett vagy újrakezdő kollégák számára gyakorlati workshopok, a honlap belső felületén pedig a tagok számára elérhető tudástár és fórum nyújt támogatást.

A holnapon fejlesztés alatt álló és folyamatosan bővülő  Trénerkereső segíti a klienseket, hogy megtalálhassák az Egyesület által ajánlott szakembereket.

Tevékenységünkkel célunk a módszertani gyakorlatokat egységesíteni szakmai ajánlásokkal, ezzel növelve hazánkban a biofeedback és neurofeedback módszerek színvonalát.

Aktuális programok:

Január 25 (szombat) – Kezdő gyakorlati workshop /amplitúdó neurofeedback/

A következő témákat fogjuk az alkalom során érinteni:

Ismétlés: neurofeedback alapok
EEG 10/20-as rendszer és felhelyezés
Készülék használat, hardver és szoftver
Hibaelhárítás – artefact
Bemérés a gyakorlatban,
Komplex Kiértékelés

Helyszín: Budapest, Budakeszi út
Részvételi díj 15.000 Ft. Egyesületi tagok számára 12.000 Ft

Október 12. – Őszi egésznapos konferencia – Budapest

Konferencia helyszín: Harmónia Palota, 1088 Budapest Múzeum utca 9.

Időpont: 2019.10.12, 9:30-16:30

A konferencián izgalmas előadásokat hallgathattok meg az alábbi témákban:

– Team munka a neurofeedback tréningben

– Kiegészítő terápiák

– Artefactumok értelmezése és kiszűrése mérés és tréning során

– Neurofeedback jelenlegi és várható jogi szabályozása hazánkban

– Neurotranszmitterek szerepe az agyműködésben

– Modern technika hatása a fejlődő idegrendszerre

– Kerekasztal beszélgetés, ahol személyesen feltehetitek kérdéseiteket

A találkozón való részvétel regisztrációhoz kötött, illetve akik még nem egyesületi tagok, 5000 Ft hozzájárulás befizetését kérnénk, melyet az egyesület számlájára tudtok utalni.

Regisztrációs űrlap:

Befizetés:

Név: Országos Biofeedback és Neurofeedback Független Egyesület ,

Számlaszám: 11600006-00000000-83899072

Közleménybe kérjük írja be: “Saját Név, 10.12 adomány”

Figyelem, korlátozott számban tudjuk csak fogadni a külsős trénereket, a helyeket a regisztráció sorrendjében fogjuk feltölteni.

Június 8. és 22. – Ismerkedős / beszélgetős tréner csapatépítő estek

Többünkben is felmerült, így megszervezzük!
Lenne kedvetek részt venni egy kellemes szombat délutáni kötetlenül beszélgetős – kávézós – ismerkedős találkozóra?
Célunk vele hogy mind megismerjük egymást, építsük a közösséget.

Helyszín: Hadik kávézó és étterem, 1111 Budapest, Bartók Béla út 36.
Kezdés: 16:00-tól amíg van kedvünk maradni.

Az egyesületi tagság nem feltétel, minden kollégának örülünk!

Június 1. – Kezdő gyakorlati workshop /amplitúdó neurofeedback/ + ILF bemutató alkalom:

A következő témákat fogjuk az alkalom során érinteni:

Ismétlés: neurofeedback alapok
EEG 10/20-as rendszer és felhelyezés
Készülék használat, hardver és szoftver
Hibaelhárítás – artefact
Bemérés a gyakorlatban,
Komplex Kiértékelés

+ ILF készülék és módszer kipróbálása

A program reggel 9:00 órakor kezdődik és várhatóan 16:00 óráig tart. Közte egy ebédszünetet tartunk 12 órától.Helyszín: 1055, Bp. Balaton utca 22, 1. emelet, 3-as ajtó. 57-es kapucsengő.Részvételi díj 15.000 Ft. Egyesületi tagok számára 12.000 Ft

Április 27. – Első OBNE konferencia – Budapest

Összejövetelünkön az alábbiakról hallhatsz előadást:

• különböző neurofeedback módszerek bemutatása (amplitúdó, ILF, SCP)
  • egyesület célja
  • egyesület éves programterve, jövőbeli víziói
  • tagfelvétel

Iratkozzon fel hírlevelünkre és tájékozódjon aktuális programjainkról

Neurofeedback Trénereknek

Ha szeretne fejlődni, egy független szakmai közösség keretein belül, iratkozzon fel hírlevelünkre, így első kézből értesülhet aktuális programjainkról és szakmai közösségünk tevékenységeiről.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Érdeklődőknek

Ha szeretne még többet megtudni a biofeedback és neurofeedback rendszerekről, szeretne tájékozódni legújabb cikkeinkről, iratkozzon fel hírlevelünkre. Amennyiben bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal és vegye fel velünk  a kapcsolatot.