Öntsünk tiszta vizet a pohárba!

Az interneten egyre több információt lehet találni a bio- és a neurofeedback módszertannal kapcsolatban. Azonban ezen információk egy része téves, feltételezésekre és esetleges negatív tapasztalatokra alapszik. Nem kétséges, hogy nem mindenkinek, és nem minden esetben a neurofeedback / biofeedback a legmegfelelőbb módszer, azonban az Oszágos Biofeedback és Neurofeedback Független Egyesület célja,  hogy az érdeklődők a szakmai jellegű kérdéseikre a lehető leghitelesebb forrásban találhassák meg a választ.

Hogyan kapok választ?

A programunk célja, hogy összegyűjtsük azokat a kérdéseket, melyek a legtöbbször felmerülnek, mikor valaki elkezd érdeklődni ezen módszer iránt. A kérdéseket és a szakemberek által adott válaszokat kategóriákra, érdeklődési körökre bontva válaszoljuk meg nyilvánosan – de, természetesen, anonim módon. Így bárki számára elérhetővé válik az információ.

Fontos tudnod, hogy az Országos Biofeedback és Neurofeedback Független Egyesület “Kérdezz! – a szakember válaszol” programja NEM helyettesít a trénerrel való konzultációt. Konkrét tréning, tervezett vagy folyamatban lévő fejlesztés kapcsán minden esetben egyeztetned kell az általad választott szakemberrel!