Neurofeedback Egyesület - Kisné Hullán Gabriella

Kisné Hullán Gabriella

egyesületi elnök

Kisné Hullán Gabriella vagyok, neurofeedback tréner és gyógypedagógus.

Alap diplomámat az ELTE  Gyógypedagógiai karán szereztem, szakirányaim: Pszichopedagógia ill. Tanulásban akadályozottak pedagógiája.

A neurofeedback képzést 2014-ben végeztem el és 2015 óta foglalkozom neurofeedback tréningek tartásával főállásban, vállalkozóként. Alap diplomámnak megfelelően, főként ADD/ADHD, tanulási és magatartászavarok, autizmus terén szereztem nagy mennyiségű szakmai tapasztalatot.
Kizárólag gyermekek/kamaszok fejlesztését vállalom.

Az elmúlt évek során több mint 2500 tréninget tartottam meg.  Ennek okán jutottam arra a döntésre hogy tapasztalataimat szeretném más kollégákkal is megosztani, már nem csak egyéni szupervíziók, közösségi szinten is.
Így 2018-ban elvállaltam egy ADHD spec. neurofeedback előadás és workshop megtartását, ill. Horváth Eszter kolléganőmmel elindítottuk az OBNE létrejöttét.

Hiszem, hogy egy szakmai közösség mindenkinek előnyére válik, hiszen elengedhetetlen a tartós fejlődéshez.

Egyéb elérhetőségek:

• Tréneri végzettség