A figyelem tanulható – ADHD és neurofeedback

Neurofeedback Egyesület

Időpont: 2022. november 19. 8:30-17.00
Helyszín: Budapest, Harmónia Palota (VIII. Múzeum u. 9.)
Részvételi díj: 10.000 Ft

Előadóink és előadásaik címe:

Dr. Donauer Nándor- FÉNYEK ÉS ÁRNYÉKOK, avagy az ADHD árnyalatai
Dr. Csiky Miklós – Az ADHD beágyazottsága – Az ADHD-t gyakran kísérő zavarok
Gyapay Kinga – Használjuk jól a füleinket! Észlelés és figyelem Prof. A. Tomatis módszertana alapján.
Jacsó Ágota – Határszabás kiabálás nélkül- szelíden
Szalay Álmos – Tévhitek az ADHD-val kapcsolatban

Házigazda: Szever Pál

Esetleges járványügyi intézkedések esetén az esemény nem kerül törlésre, hanem online módon kerül megtartásra.

Ajándék a konferencia részvevőinek

Kupon felhasználásának határideje: 2022.12.31.

Amivel még készülünk

Megismerkedhetsz a neurofeedback és biofeedback módszertanával a magyarországi leghitelesebb forrásokból! Az előadások szünetében ebben segít a

MyNeuro
Bio Neurofeedback tanfolyam

Jelentkezés

A konferenciára minden jegy elkelt!

Partnerek – akikkel találkozhatsz a rendezvényen

A Dyslex Kft. „diszlexia diagnosztikai rendszer fejlesztése” című projektje keretében egy olyan diszlexia diagnosztikai eszközt hozott létre, mely gyorsabbá és objektívebbé teszi az olvasási nehézségekkel küzdő gyermekek diagnosztikai eljárását.

Az eszköz az EyeTracking technológián alapul, mely lehetővé teszi a szem mozgásának vizsgálatát és annak elemzését.

Annak érdekében, hogy minél előbb felismerhetővé váljon ezen a területen a gyermek fejlődési lemaradása (mely nem jelent végleges állapotot, hisz más területen a gyermek lehet akár fejlettebb), az általunk fejlesztett eszköz hathatós és objektív segítséget ad a szakembereknek.

Az Országos Biofeedback és Neurofeedback Egyesület eddigi programjai időbeni sorrendben